Wygraj szansę- gminne eliminacje do ogólnopolskiego programu


Wójt Gminy Mirzec Mirosław Seweryn oraz Biblioteka i Ośrodek Kultury w Mircu serdecznie zapraszają młodych, uzdolnionych wokalistów z terenu gminy Mirzec  na gminne eliminacje do ogólnopolskiego programu estradowego „Wygraj szansę”, który będzie emitowany przez telewizję Polsat.

 

Wyłoniony przez jury Laureat gminnych eliminacji weźmie udział w  kolejnym  etapie, czyli eliminacjach wojewódzkich organizowanych  pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa 22 maja 2017 roku o godzinie 11.00 w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 7 do 14 lat/ I-VI klasa Szkoły Podstawowej , ew. I  klasa Gimnazjum. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Dzieci i młodzież, które chcą wziąć udział w gminnych eliminacjach prosimy o zgłaszanie się z opiekunem do Domu Kultury w Mircu w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Termin zgłoszenia upływa 15.03.2017 roku. Data gminnych eliminacji zostanie podana do publicznej wiadomości niezwłocznie po zamknięciu listy zgłoszeń.
Nagrodą w gminnych eliminacjach będzie wyjazd laureata wraz z  max. 30 osobową grupą wspierającą na eliminacje wojewódzkie 22 maja br.

Konkursową piosenką wytypowaną przez organizatora programu ,, Wygraj szansę” jest „Najpiękniejsza w klasie” Majki Jeżowskiej i taki utwór należy przygotować na eliminacje gminne. Podkład muzyczny i tekst piosenki uczestnikom udostępni Dom Kultury w Mircu.

Formularz do pobrania —>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY