Wygraj szansę Julii Gwóźdź

Biblioteka i Ośrodek Kultury Gminy Mirzec wzięła udział w programie zorganizowanym przez Agencję Telewizyjno- Estradową TV MEDIA. W związku z tym odbyły się gminne eliminacje do ogólnopolskiego programu „ Wygraj Szansę” .

Program “Wygraj Szanse” na za zadanie promowanie i odkrywanie talentów artystycznych dzieci i młodzieży zwłaszcza ośrodków wiejskich i małych miast poprzez organizowanie konkursów , turniejów i przeglądów piosenki, odkrywanie oraz rozwijanie talentów.

Gminne eliminacje odbyły się w Domu Kultury w Mircu. Do konkursu zgłosiło się 8 osób.Każdy z uczestników zaśpiewał piosenkę z repertuaru Majki Jeżowskiej pt.: „ Najpiękniejsza w klasie”.
Komisja oceniająca uczestników ocenia ich w ramach określonych kryteriów. Wybór był bardzo trudny i po dogrywce jury zdecydowało ze to Julia Gwóźdź będzie reprezentowała Gminę Mirzec na eliminacjach wojewódzkich.

Julia Gwóźdź to uczennica klasy V. Jest bardzo utalentowaną dziewczynką . Bierze udział w licznych konkursach . Należy do zespołu wokalnego działającego przy Bibliotece i Ośrodku Kultury Gminy Mirzec. Swoimi zdolnościami artystycznymi upiększa przedstawienia szkolne oraz gminne.

Dnia 22.05.2017 w Wojewódzkim Domu Kultury odbyły się przesłuchania kandydatów z województwa. Na wyjeździe Julii towarzyszyła rodzina, cała klasa oraz opiekunowie. Julia na eliminacjach zaśpiewała piosenkę pt. :” Nie zapomnij” . Na scenie odebrała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

Serdecznie gratulujemy – Julia i dziękujemy ze tak pięknie śpiewałaś i reprezentowałaś gminę.
Życzmy dalszych sukcesów i powodzenia na dalszych występach !