„Pająk”
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego z cyklu filmików przygotowanych przez KGW „Osinianki”. Tym razem Panie pookazują jak zrobić „Pająka”, dawną ozdobę wieszaną pod sufitem.
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego z cyklu filmików przygotowanych przez KGW „Osinianki”. Tym razem Panie pookazują jak zrobić „Pająka”, dawną ozdobę wieszaną pod sufitem.
Narodowe Święto Niepodległości to dla nas, Polaków, jedno z najważniejszych świąt państwowych.
„Droga do marzeń” Krystyna Mirek
Koncert muzyki operetkowej i musicalowej odbył się w niedzielę 09 lipca w mirzeckim amfiteatrze.
Wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn zaprasza mieszkańców gminy Mirzec do udziału w uroczystościach z okazji 106. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
W czwartek, 1 marca na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Mircu odbył się koncert poświęcony Żołnierzom Wyklętym pt.: „ Ślad ich wilczy ” . Zgromadzeni na sali goście :wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn ,Przewodnicząca Rady Gminy w Mircu Agnieszka Idzik- Napiórkowska wraz z radymi , Dyrektorzy Szkół, nauczyciele i cała społeczność szkolna wysłuchali oryginalnych…
Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Mirzec do udziału w obchodach stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.