Cała Polska czyta Dzieciom

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca w Centrum Twórczości Ludowej odbyło się spotkanie czytelnicze. Obecni byli proboszcz parafii M.B.Cz w Osinach ks. Jacek Celuch, Wójt Gminy Mirzec Mirosław Seweryn, dyrektor Biblioteki i Ośrodka Kultury Gminy Mirzec Dorota Tomaszewska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Osinach Zofia Siwiec, pielęgniarka z Ośrodka Zdrowia w Mircu Karolina Stachowicz, przewodnicząca KGW Osinianki Barbara Kwapisz, uczniowie Szkoły Podstawowej w Trębowcu wraz z panią Dorotą Tomkowską oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Osinach wraz z paniami Małgorzatą Cichocką i Aliną Dudek. Spotkanie poprowadziły Małgorzata Spadło oraz Ewa Nowak.

Na początek wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. “Pociąg do bajek” przygotowane przez Małgorzatę Spadło i Ewa Nowak. Po przedstawieniu zaproszeni goście przeczytali dla wszystkich zgromadzonych dzieci, przygotowane bajki, wiersze i opowiadania. Spotkanie zakończyło się rozdaniem słodkich upominków od Wójta Gminy Mirzec oraz dyrektor Biblioteki i Ośrodka Kultury Gminy Mirzec i dyrektor Szkoły Podstawowej w Osinach.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, samych pogodnych dni i życzliwych ludzi w koło siebie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii na naszum Funpage’u.